piątek, 2 października 2015

Zamówienie z BornPrettyStore i moje pierwsze stempelki.

Witajcie.
Dawno temu spodobały mi się stempelki na paznokciach, jednak wydawało mi się to niedostępne i za trudne. Postanowiłam spróbować. Zamówiłam ze strony bornprettystore.com 3 płytki ze wzorami i stempel.
Na przesyłkę (od daty wysłania paczki) czekałam 12 dni. Wynik ten nie jest zły, jednak i tak trudno było mi tyle czekać.

Płytki przychodzą zafoliowane, w tekturowym opakowaniu, te które ja zamówiłam to BP-L008, BP-L020 oraz Qgirl-030. 

Stempelki wykonałam przy użyciu lakieru Sally Hansen Insta Dri w kolorze Slick Slate, na hybrydowym, utwardzonym białym lakierze z Cosmetic Zone.Stwierdzam, że trzeba mieć do tego trochę wprawy. Nie wyszło idealnie, ale myślę że jak na pierwszy raz nie jest tragicznie. Z obawy o rozmazanie stempelka, niedokładnie nałożyłam top hybrydowy, przez co przy czyszczeniu (lakieru który został na skórze) zmyłam troszkę wzoru. No cóż, będę próbować dalej, aż dojdę do wprawy.

Tutaj jeszcze parę prób ze stempelkami.

Zarówno z płytek, jak i ze stempla jest bardzo zadowolona, myślę że dobrze będzie się nam razem pracowało.A Wy lubicie stemplowe wzory?
Pozdrawiam ;)

3 komentarze:

 1. Nie słyszałam o tym jeszcze, ale wyglądają obiecująco:)) jak oceniasz trudność wykonania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykonanie jest proste, trzeba tylko mieć dobry lakier i dopasować sobie metodę dla nas najlepszą =)

   Usuń
  2. Dobry lakier... Miałam w swoim życiu chyba dwa lakiery tylko, które (nie najdroższe) nazwałabym mianem dobrych... Ale myślę, że kiedyś spróbuję:))

   Usuń